Seminarid ja eriüritused

Inspiratsioonist tulvil paik
Korralda meie juures seminar, pulm, sünnipäev, suvepäev või tiimiüritus.

Võta ühendust: +372 5620 9440

Viinistu Kunstisadam on eriline ja pakub palju võimalusi eriliste sündmuste korraldamiseks.

Kunstihotelli 30 tuba mahutavad 60 külalist, muuseumimaja 4 tuppa mahub narivooditesse veel 16 inimest ja  lisaks pakume majutust ka 4 Viinistu külas asuvas korteris. Lisavooditega kokku saame pakkuda majutust kuni 100 külalisele.

Meie a la carte restoran meelitab külastajaid nii lähemalt kui kaugemalt ja sama meisterlikult kui a la carte kukuvad meil välja nii galaõhtusöögid, grupilõunad kui ka seminaride kohvipausid.

Kui hing ihkab teistmoodi ja loomingulisi tegevusi, siis need korraldame samuti ära. Olgu see matk Mohnil või loomingulisust sütitav töötuba.

Erilised ruumid erilisteks sündmusteks

Kus mujal kui Viinistul saad pidada seminari kunstisaalis, pulma katlamajas ja tiimiüritust seenekasvatuse siseõuel. Võimalusi on palju, tule ka kohapeale kaema!

Ruumide rent alates  65 €/h või 460 €/päev

Saada päring ->

  • Projektor
  • Ekraan
  • Wifi
  • Vesi
  • Tahvel, paber ja markerid
m2
Kunstimuuseum
Teater
Klassiruum
Diplomaat
Bankett
Vastuvõtt
70

-

-

-
80

-
120

-

Alusta oma tähtsat päeva, korralda vastuvõtt või abielu registreerimine kunstimuuseumis, tunnistajaks sadade Eesti kunstnike teosed läbi aegade.

120
m2
Mere saal
Teater
Klassiruum
Diplomaat
Bankett
Vastuvõtt

-

-

-
50

-
80

-

Hubane restorani peasaal, kus toimetab meie ala carte restoran. Mere saalis on võimalik korraldada kõiki eriüritusi, mis parasjagu korraldamist vajavad. Koos kõrval asuva hommikusöögisaaliga saame pakkuda korraga istumiskohti kuni 100 külalisele. Ruumi süda on hubasust loov kamin.

66
m2
Juminda saal
Teater
Klassiruum
Diplomaat
Bankett
Vastuvõtt
45

-
35

-
35

-

-

-

Juminda saal asub kunstihotelli II korrusel. Privaatne ja merevaatega nagu Mohni saalgi. Sobib nii klassikalise seminariruumi austajatele kui neile, kes oma erapeoks soovivad privaatset ja väljapeetud keskkonda.

m2
Kuradisaal
Teater
Klassiruum
Diplomaat
Bankett
Vastuvõtt
60

-
50

-
50

-

-
60

-

Nimi inspireeritud Käsmul olevast Kuradi saarest.

Selles ruumis pakume gruppidele toitlustust ja hotelli külalistele hommikusööki. Hubane ruum 50-60 külalisega eriürituse korraldamiseks.

720
m2
Katlamaja-teatrisaal
Teater
Klassiruum
Diplomaat
Bankett
Vastuvõtt
200

-

-

-
200

-
300

-

Kolhoosiajal ehitatud suur katlamaja küttis kalatehase tootmis- ja kontoriruume, samuti kolhoosi töötajaile ehitatud kaht ridaelamut. Tänapäeval on katlamaja uksed lahti teatrietendusteks, kontsertideks, diskodeks, firmaüritusteks.

* Katlamaja on talvehooajal suletud.

154
m2
Purekkari saal
Teater
Klassiruum
Diplomaat
Bankett
Vastuvõtt
120

-
50

-

-
100

-
150

-

Peamaja suurim ruum, kus saab korraldada kuni 150 külalisele mõeldud üritusi. Pulmad, sünnipäevad, firmapeod, seminarid – ruumi ilmet on võimalik väikese vaevaga igale üritusele sobivaks muuta. Ruumis on piisavalt ruumi ka bändile.

m2
Kabel
Teater
Klassiruum
Diplomaat
Bankett
Vastuvõtt
100

-
80

-

-

-

-

Vanast rannakuurist mere kaldal on tänaseks saanud kabel. Kabeli merepoolne klaassein on otsekui altarimaal, pakkudes lummavat vaadet merele ja Mohni saarele. Kabel on paik, kus on korraldatud kontserte, pulmi, juubelipidustusi, peetud jõulude ajal jumalateenistust.

* Kabel on talvel suletud

69
m2
Mohni saal
Teater
Klassiruum
Diplomaat
Bankett
Vastuvõtt
45

-
30

-
30

-

-

-

Mohni saal asub kunstihotelli I korrusel. See on sobiv ruum neile, kes tiimiürituse või seminari jaoks klassikalisemat keskkonda soovib. Privaatse, merevaatega Mohni saali ilmet on võimalik väikese vaevaga muuta, et seal korralda hoopis sünnipäev või tore koosviibimine oma sugulastega.

m2
Tünngalerii
Teater
Klassiruum
Diplomaat
Bankett
Vastuvõtt

-

-

-

-
50

-

Omapärased tünnmajad olid algselt kalatööstuse tarvis paigaldatud mageveemahutid. Tänu Emil Urbelile, Jaan Manitskile ja Meelis Tasale said tünnid 2003. aastal endale uue tähenduse – neist sai galerii, milles nüüd igal suvel külalisnäitusi eksponeeritakse. Kuigi kunsti on neis palju, mahuvad neisse ka muud eriilmelised üritused ära.

* Tünnigalerii on talvel suletud.


Üritusekorraldaja
KKK
Mis on teil koolitusruumides olemas?
+

Seminariruumides on olemas projektor ja ekraan, paberid ja pliiatsid, pabertahvel ja markerid, kõlarid ning väga hea wifi.

Korraldame ära ka hübriidkoosoleku.

Ja kui vaja, siis heade sõprade ja partnerite abiga saab korraldada kõike muudki, näiteks pukklaudu ja toolikatteid, marmiite ja nõusid, telke, bussirenti või muud sorti transporti, ruumide kaunistamist, lilleseadmeid, kui ka õhtujuhtimine saab kenasti tehtud.

Kas grupid saavad ööbida?
+

Muidugi saavad grupid meie juures ööbida, meil on ju Viinistu Art Hotell!

Hotelli 30 tuba mahutavad 100 külalist, muuseumimaja 4 tuppa mahub narivooditesse veel 16 inimest ja  lisaks pakume majutust ka 4 Viinistu külas asuvas korteris.

Gruppidele (algavad 8 toast või 15 inimesest) on meil eraldi majutushinnad.
Kahene tuba 70 € / öö.
Ühene tuba 55 € / öö.
Peretuba 85 € / öö.

Hinnad on koos käibemaksuga.Majutuse hinna sisse kuulub rikkalik bufee-hommikusöök.Muidugi saavad ka grupid ööbida, meil on ju

Kas teil on võimalus hübriidkoosolekuks?
+

Jah, oleme varustadud kiire internetiga ning inspireerivate ruumidega!

Toitlustus
+

Meie populaarsest a la carte restoranist oled arvatavasti juba üht-teist head kuulnud. Aga see ju pole kõik, mida pakume. Galaõhtusöögid, päevased kohvipausid ja soojad lõunad, suupistemenüü, saunamenüü, peoõhtu menüü ja vahvatele seiklejatele piknikukorvid - kõike saab! Suvisel ajal suitsukala ka.

Gruppidele, mis suuremad kui 15 inimest, pakume grupimenüüd (siin on näidismenüü, kui pakub huvi),  mille serveerime buffeena või toome kandikutega laudadele. väiksematele gruppidele soovitame a la carte menüüd. Eridieetidega saame arvestada, kui soovidest eelnevalt teada annate.

Ettetellimusi ja menüümuudatusi saab teha kuni kolm päeva enne ürituse toimumist.

Mida saab veel kohapeal teha?
+

Mõnda tegevust korraldame ise ja mõnda aitavad korraldada head sõbrad ja kogukonna liikmed nii siitsamast külast kui kaugemaltki.
Meil võib näiteks:
-> Paadiga Mohni saarele sõita.
-> Võtta ekskursioon Kunstisadama hoonetesse, kuhu igaüks ei pääse. "Lukustatud uste tuuril" jutustame nii Jaan Manitski, Kirovi kalakombinaadi kui ka Viinistu küla loo.
-> Koos kunstitundjaga muuseumi külastada.
-> Koos oma seltskonnaga etüüdi “Killuke Viinistut” lavastada.
-> Otse loomulikult omal käel loodust ja matkaradu avastada, sest me asume ju keset Lahemaa rahvusparki!

See ei ole loomulikult üldse mitte veel kõik. Ainult küsi ja teeme ära!

Kas teil on seminaridele eripaketid?
+

Võid seminaritama tulla nii üheks kui mitmeks päevaks. Meie näidispaketid leiad siit.

Saada meile oma päring
Täname! Saadame sulle peagi kinnitava meili.
Oioi, miskit läks valesti.