Booking.com
Sisulingid
Hotell

Meie hotellis on 4 peretuba ning XX kahekohalist tuba. Loomulikult pakume peavarju ka üksi saabujale. Kõikides tubades on tualett ja vannituba, kahekohalistes dušš, peretubades vann. Suuremal osal tubadest on hommikupäikese poole avanev merevaade ja rõdu, sisemaa poole jäävatesse tubadesse paistab õhtupäike ning teatrimaja. Merepoolsetes tubades saab jälgida pimeajal eredalt plinkivat Mohni saare majakat ning Soome lahel seilavaid kauba-, kala- ja reisilaevu.

Hotellis ööbijaile pakume rikkalikku hommikusööki, mis sisaldab muuhulgas meie kokkade röstitud müslit, isevalmistatud jogurtit, maheputru, värskeid marjamoose, maakanade mune ning võimaluse korral kodust rukkileiba. Külalise soovi korral toome hommikusöögi ka numbrituppa. 

Sauna saab ka! Hotelli sauna leiliruumi aknad avanevad merele ning sauna eesruumis saab veeta meeleolukaid õhtuid, eriti kui tellida kõrvalasuvast rannarestost saunaõlle kõrvale valik kohalikke kalu ja näkileibu.

Kokku suudame peavarju pakkuda kuni 100 külalisele, seega saab meie majas pidada ka suuremaid pidusid. Autoga tulijad saavad auto jätta hotelli kõrval asuvasse öövalvega parklasse, liinibussiga saabujad ei pea kaugele kõndima – küla bussipeatus asub hotelli väravas.

Kontaktid

Rannaresto avatud alates 1.01.2017:

Reede: 16 - 23 | köök kuni 21.30
Laupäev & pühapäev: 12 - 19


Info ja laudade broneerimine +372 55 586 984

Hotelli ja konverentsikeskuse kohta info +372 53 736 446 või e-post raido@viinistu.ee


Viinistu Kultuuri- ja Konverentsikeskus OÜ

Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa 74701

reg nr 12457696

*Säästa loodust ja sõida viinistule bussiga!

Tubade tüübid